O ośrodku...

Gamping „Lorsby” położony jest nad pięknym, krystalicznie czystym jeziorem Sarż, w samym sercu Mazur, 7 km od polskiej stolicy Country - miasta Mrągowa.

Gamping „Lorsby” oferuje Państwu pole campingowe, pokoje gościnne, domki letniskowe oraz przyczepy campingowe.

Pole campingowe o powierzchni 1,8ha wyposażone jest w podłączenie do prądu, toalety, prysznice, ciepłą oraz zimną wodę. Własna linia brzegowa daje gościom możliwość korzystanie z czterech pomostów oraz dwóch plaż. Gamping porośnięty jest trawą którą regularnie kosimy, dzięki czemu tworzy ona prawdziwie zielony dywanem. Na obrzeżach pola campingowego rośną olchy, brzozy które w gorące letnie dni dają chłodny cień. Amatorzy słońca, znajdą tu dla siebie również wymarzone miejsce na biwakowanie.

Oprócz pola campingowego wysokiej klasy oferujemy także 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe pokoje gościnne z telewizorem, oraz drewniane domki letniskowe. Domki posiadają pełne wyposażenie tj. kuchnia, w kuchnia wszystkie niezbędne naczynia łazienka, salon z TV-SAT, sypialnia oraz przed domkiem duży taras z kompletem wypoczynkowym.

W barze można zjeść pożywne śniadanie, smaczny domowy obiad, napić się zimnego piwka z pianką. Naszą specjalnością są ryby, zawsze świeże i wyśmienite, bo z własnych stawów, które znajdują się na terenie gampingu.

Gamping „Lorsby” czeka na gości przez cały rok, nawet srogą mazurską zimą. Cały teren jest prywatną posiadłością, ogrodzoną, strzeżoną i bezpieczną.